Dom na sprzedaż Wyróżnione

Tczew, 83-110, POMORSKIE
/ 49

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w Tczewie przy ulicy Przemysława II w cenie 760 000 zł.

Nieruchomość składająca się z powierzchni użytkowej 183,94 m2 usadowionej na działce o powierzchni 170 m2.

Charakterystyka budynku: budynek trzy kondygnacyjny podpiwniczony, ławy fundamentowe żelbetonowe, ściany piwnic z bloczków betonowych, schody nośne z gazobetonu 24cm z ociepleniem styropianowym, stropy żelbetonowe, schody żelbetonowe, pokrycie dachowe z blachodachówki, ściany działowe z gazobetonu.

Instalacje: wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna, centralne w własnej kotłowni, piec węglowy.

Podgrzewacze wody: przepływowe ogrzewacze wody na każdym piętrze.

Wyposażenie, standard domu: nowe schody zewnętrzne z okładzinami granitowymi, okładziny granitowena balkonach, nowe balustrady zewnętrzne na schodach i balkonach, drzwi zewnętrzne, brama garażowa elektryczna, podmorówka z granoplastu, cała elewacja zewnętrzna od strony ogródka, wymienione wszystkie okna wraz z parapetami wewnętrznymi, nowa instalacja CO od strony ogródka.

Podłogi: parter ( gres, panele), I piętro (panele), poddasze (wykładzina)

Ściany: parter (salon i kuchnia wykończone gładzią i malowane), wiatrołap i przedpokój (trawertyn), I piętro: (wykończone gładzią, malowane), poddasze malowane.

Wybierając powyższą nieruchomość macie Państwo świadomość komfortu jaką daje wam zakup domu wykończonego, gotowego do zamieszkania. Nieruchomość usadowiona jest w spokojnej okolicy.

Zapraszam do kontaktu 607 710 597

Elmal Nieruchomości

Osiedle / region Tczew 83-110, ul Kilińskiego 12d/56
Województwo Pomorskie
Kraj Poland
Numer komórkowy:
+48 607 710 597
Facebook:
https://www.facebook.com/mieszkaniadomydzialkitczew
Proszę wstawić symbole z obrazka do pola poniżej.